Relaxační masáže

Přijďte si odpočinout, nabrat nové síly, nechat o sebe chvíli pečovat. Vybírat můžete z následujících masáží:


RELAXAČNÍ MIX

Relaxační masáž zlepšuje fyzický, duševní i emocionální stav člověka a je vhodná pro kohokoliv, kdo potřebuje nabrat nové síly. Může pomoct odstranit stres, úzkost, migrény, nespavost, ale také bolesti svalů a kloubů, pomáhá navodit pocit klidu a pohody. Používají se hmaty z klasické masáže nebo pomalejší a jemnější relaxační hmaty, je možné zařadit i hmaty z havajské nebo breussovy masáže, dle přání a potřeb klienta.

Délka masáže je možná od 30 minut, kdy se masírují pouze záda a šíje, až po 2 hodiny, kdy se stihne promasírovat celé tělo (chodidla a nohy zezadu, záda a šíje, paže, nohy a chodidla zepředu). 120 minut masáže je už ale opravdu hodně a i když se to nezdá, ne každému je příjemné tak dlouho ležet. Proto je nejčastější délka této masáže 60 minut (chodidla a nohy zezadu, záda a šíje) a 90 minut (navíc ještě paže, nebo je možné se jednotlivým partiím věnovat delší dobu, dle domluvy).

HAVAJSKÁ MASÁŽ

Havajská masáž má původ na Havajských ostrovech. K masáži se nepoužívají jen prsty a dlaně, ale také předloktí. Masáž má silné relaxační účinky, používají se velmi pomalé a jemné hmaty. Havajskou masáž by měl vyzkoušet každý! Je považována za perlu mezi masážemi. K masírování se používá kokosový olej.

Délka masáže je 60, 90 a 120 minut.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

Antistresová masáž je tou pravou volbou, pokud chcete na chvíli zapomenout na všechny starosti a nechat se jen opečovávat a hýčkat. Je to kombinace masáže chodidel, hlavy, obličeje, zad, paží, nohou. Pro tuto masáž si můžete vybrat z několika olejů, například růžový olej, švestkový olej nebo anti-age olej. Všechno jsou to kvalitní přírodní oleje a nádherně voní. Pokud upřednostňujete neutrální olej bez vůně, je to taky možné.

Délka masáže je 90 nebo 120 minut.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž je luxusní masáž, která pomáhá navodit dobrou náladu. Čokoláda je antioxidant, působí proti stárnutí, proti stresu i detoxikačně. Během této masáže Vás čeká nejprve kávový peeling, pak masáž čokoládovým olejem a na závěr čokoládový zábal.

Délka procedury je 60 nebo 90 minut.

MASÁŽ HORKÝMI LÁVOVÝMI KAMENY

Masáž horkými lávovými kameny - hot stones - je ideální masáží do chladných podzimních, zimních dní. Prohřívá svaly do hloubky, působí i na nervový systém, uvolňuje stres, přináší pocit hluboké relaxace.

Délka masáže 60 nebo 90 minut.

MOŘSKÁ MASÁŽ

Mořská masáž je silně detoxikační, k peelingu se používá zásadito minerální MeineBase sůl, která dodá pleti hebkost. Následuje masáž anti-age olejem z Mrtvého moře a na závěr je zábal minerálním bahnem z Mrtvého moře, které uvolňuje a posiluje celý organismus, odstraňuje z kůže toxiny a odumřelé buňky, povzbuzuje metabolismus a krevní oběh.

Délka masáže 60 nebo 90 minut.

TĚHOTENSKÁ MASÁŽ

Těhotenská masáž je jemná masáž nohou, zad, paží, v případě zájmu i bříška nebo obličeje, vhodná pro nastávající maminky. Doporučuje se od 4. měsíce těhotenství. Může pomoci uvolnit namáhané svaly a zlepšit psychickou pohodu nastávající maminky. Provádí se v lehu na boku, případně na zádech. Je vhodná až do porodu. Každá žena potřebuje, aby se o ni někdo staral a v těhotenství to platí dvojnásob. Přijďte se nechat rozmazlovat.

Délka masáže 60 nebo 90minut.

BREUSSOVA MASÁŽ

Breussova masáž je velice relaxační a uvolňující masáž zad, při které se používá třezalkový olej. Masáž se provádí v oblasti zad a páteře a uvolňuje tlak na meziobratlové ploténky. Podle Rudolfa Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, ale pouze "zdegenerované", které se touto masáží zase regenerují. Třezalkový olej proniká až k meziobratlovým ploténkám, ploténka olej nasaje jako houba, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci – odpružení, rotaci páteře, ochranu nervů před stlačením. Třezalkový olej je fotosenzitivní, proto není vhodné se bezprostředně po masáži opalovat.

Délka masáže 45 minut.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY

Indická masáž hlavy je velmi relaxační a antistresová masáž. Je možné ji provádět jako samostatnou masáž, kdy oblečený klient sedí na židli a masáž je zaměřena na hlavu, krk, ramena a horní část paží a zad. Nebo jako součást relaxační masáže v leže ne lehátku. Pokud se masáž hlavy provádí pravidelně, může odstraňovat každodenní stres, bolesti hlavy, očí, napětí v ramenou, krku a šíji. Také může zlepšit kvalitu a růst vlasů díky lepšímu prokrvení pokožky. Indická masáž hlavy navozuje pocit duševní pohody a celkově harmonizuje organismus.

FIREMNÍ MASÁŽ

Masáž ve Vaší firmě nebo škole, školce,... je skvělým bonusem pro zaměstnance. Osvědčily se mi krátké masáže hlavy a šíje, kdy se zaměstnanci střídají po 15 - 20 minutách. Stačí klidná místnost a židle. Provádí se v sedě, přes oblečení, bez oleje. Indická masáž hlavy je velmi antistresová, relaxační.

MASÁŽE MIMINEK - BABY MASÁŽE

Pojďte se naučit své dítě s láskou masírovat. Masáže mají vliv na prohloubení vazby mezi rodičem a dítětem, pomáhají ke zklidnění, lepšímu usínání, zlepšují trávení,...

Bližší informace viz samostatná záložka.